Meraki
Handkräm 50 ml Silky Mist
Handkrämen Silky Mist 50 ml från Meraki är doftfri och gör underverk för dina händer genom att berik... Läs mer
Denna produkt har upphört. Kontakta oss gärna via chatt eller post@kitchnsverige.se så hjälper vi dig att hitta ett alternativ.
Beskrivning
Handkrämen Silky Mist 50 ml från Meraki är doftfri och gör underverk för dina händer genom att berika och återfukta dem med ekologisk aloe vera, kakaosmör och ekologisk solrosolja. Dessutom innehåller den rikligt med antioxidanter och vårdar huden samt gör den ännu mjukare med ekologisk kokosolja.Denna handkräm levereras i en behändig 50 ml tub som är idealisk att bära med sig i handväskan.
Använd krämen till att återfukta efter handtvätt, eller bara när dina händer behöver lite extra kärlek och vård. Den är lämplig för dagligt bruk och passar alla hudtyper.
- Fraktfritt vid köp över 499:-
- Snabb leverans
- Prisgaranti
- Bli medlem och få välkomstkupong
Produktdetaljer
- SKU:
- 145040
- EAN:
- 5707644529588
- Artikelnummer:
- 309770252
- Varumärke:
- Meraki
- Serie:
- Home
- Kategori:
- Tvåldispenser
- Tillverkningsland:
- Danmark
Specifikationer
- Volym (ml):
- 50 ml
Design och material
- Färg:
- Vit
- Färgnamn:
- Silky Mist
- Materialspecifikation:
- Svanenmärkt, Eco cert